KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16003275
nr 1600 3275
Rudolf Kronbergs
(1911-1977), Sverige
Oljemålningar, 5 st, Signerade. Olja på papper, yttermått inklusive ram: 60x50 cm
Kondition: skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 februari 2024
kl 20:23:51
21/2 14:19:25
Rudolf Kronbergs
Läs mer om Rudolf Kronbergs